[vc_row][vc_column][vc_column_text]Predstavujeme Vám novú líniu ponuky od firmy Kusing.

Výrobe drevoobrábacích strojov sa venujeme od roku 1991 a teda môžeme povedať, že máme dosť  skúsenosti a poznáme danú oblasť.  Za tú dobu sme vyrobili a vyvinuli veľké množstvo strojov a priniesli aj mnoho nových inšpiratívnych riešení. Chápeme aj to, že ak má byť firma konkurencieschopná a prinášať najvýhodnejšiu ponuku, musí sa špecializovať a spolupracovať s najlepšími dodávateľmi. Naša snaha vždy bola a aj je potešiť a uspokojiť našich zákazníkov a ponúknuť  im  čo najlepšie riešenie.  Chápeme, že  vlastnou  výrobou nedokážeme pokryť  širšiu  oblasť , ktorú potrebujú naši odberatelia a preto sa v našej výrobe  chceme sústrediť na tie oblasti, v ktorých sme dobrí a máme dostatok skúsenosti a primerané možnosti. Je to vývoj nových strojov pre špeciálne potreby zákazníkov, a výroba našich originálnych a osvedčených produktov značky KUSING a taktiež naďalej poskytovať  kvalitný servis a záruky.

Pod značkou VITAL chceme ponúknuť naším doterajším aj novým zákazníkom širšiu a tú najlepšiu ponuku ktorá je k dispozícii na trhu.  Spojili sme svoje možnosti  s  výrobcami, ktorí sa špecializujú na jednotlivé oblasti a ponúkajú to najlepšie v danej triede za najvýhodnejšiu cenu.

Náš výber a  ponuku rozdeľujeme do troch tried a to:

H = HOBBY          – kde ponúkame len vybrané a osvedčené stroje pre občasné používanie

O= OPTIM          – je to ponuka profesionálnych strojov  vysokej  kvality

T= TOP                 – čo je ponuka špičkových strojov zo svojej triede

Našou snahou je poskytnúť  širší  výber strojov,   kde prioritou je čo najlepší  pomer kvalita výrobku a nadobúdacia cena  s garanciou servisu a záruk počas celej doby používania, ako to bolo doposiaľ.

Takto spolu s našimi partnermi a spolupracovníkmi chceme osloviť  nových zákazníkov, ktorým prinesieme istotu, radosť a spokojnosť.

Kolektív  KUSING – VITAL [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]